MENU
(+90) 2426061423
Pts - Cts: 09:00 - 18:00

BLOG

BLOG

Bu Kategoride Makale Yok!

Bu Kategoride Makale Yok!

Kategoriler

Hakkımızda

2011 yılında matbaa hizmetleri sunan bir ajans olarak başladığımız ticaret hayatımız, 2015 yılında ilk UV dijital baskı makinemizle birlikte hem tasarlayan hem de geniş bir yelpazede baskı hizmeti sunan bir formata dönüştü. Metal, ahşap, cam, seramik, PVC, mermer, traverten… gibi pek çok farklı materyale UV baskı imkanımız bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak endüstriyel reklam, yaka isimlikleri ve promosyon ürün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 


Tecrübeli ekibimiz sayesinde firmamızda UV dijital baskı dışında sublimasyon baskı, lazer markalama, transfer baskı, ve damla döküm gibi farklı yöntemlerle etkili çözümler üretiyoruz. Kadromuzun deneyiminin yanı sıra kullanılan materyallerin hedeflenen işleve uygunluğu incelenerek en doğru materyale karar verilir ve bu sayede kaliteli ve uzun ömürlü ürünler elde ederiz.


Metal, PVC, folyo, paslanmaz krom, eloksallı alüminyum vb. birçok materyal üzerinde farklı yöntemlerle baskı yapılarak hazırlanan dayanıklı etiketler, hızlı bir biçimde alıcısına ulaştırılır. 


Firma tanıtımı, bilgilendirme, uyarı ve markalama gibi farklı amaçlarla kullanılabilen etiketlerin yanı sıra müşterilerimizin çözüm ortağı olarak farklı taleplerine de cevap vermekteyiz. 


Öncelikli olarak hizmet verdiğimiz sektörlerin içerisinde turizm, mobilya sektörü, asansör teknolojileri, otomobil aksesuar, hediyelik ürünler, yiyecek/içecek sektörü, makine üreticileri… yer almaktadır.


Her türlü baskı ihtiyacınız için sizlerin yanındayız. 

Devamını Oku

Takip et

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek