MENU
(+90) 2426061423
Pts - Cts: 09:00 - 18:00

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, hazır stoklu ürünlerde sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 5 iş günü, Özel Üretim siparişiniz için iletişime geçerek teslim tarihini teyit etmeniz gerekmektedir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise, size özel üretim yapılmadıysa ve ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse GRAFİKATÖLYESİ TANITIM REKLAM H.M.Y.A.B.T.G. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Telefonu 0242 606 1423 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@isimlikmarketi.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz GRAFİKATÖLYESİ TANITIM REKLAM H.M.Y.A.B.T.G. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
• Kişiye özel üretimlerde iptal veya değiştirme yapılmamaktadır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi :
Açık Adres : 

GRAFİKATÖLYESİ TANITIM REKLAM H.M.Y.A.B.T.G. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Kızılsaray Mh. 81 Sk. Şener İşmerkezi Sit. No: 32/A

Muratpaşa / ANTALYA

T : 0 (242) 606 1423

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek